PGE Polska Grupa Energetyczna rzuca studentom nowe wyzwanie

PGE Polska Grupa Energetyczna wystartowała z konkursem „Energia przyszłości” skierowanym do studentów. Jest to konkurs dla kreatywnych studentów z energetyczną pasją - zadaniepolega na opisaniu swojego sukcesu w dziedzinie energetyki w perspektywie kolejnych 50 lat. 

W konkursie mogą wziąć udział studenci wszystkich kierunków studiów, nie tylko nauk ścisłych. Wystarczy uruchomić wyobraźnię i opisać swoje przyszłe dokonania w perspektywie kilkudziesięciu lat.

Wciąż jeszcze studiujesz, ale już dziś oczami wyobraźni widzisz owoce swojej błyskotliwej kariery w energetyce? Kiełkuje w Tobie pomysł, który odmieni losy świata? Czujesz, że to właśnie Ty będziesz autorem recepty na bolączki dzisiejszej energetyki? Jeśli tak, to znaczy, że konkurs „Energia przyszłości” jest właśnie dla Ciebie.

Zgłoszenie konkursowe opisujące energetykę przyszłości powinno zawierać artykuł o długości do 10 tys. znaków oraz prezentację składającą się z maksymalnie 10 slajdów. Zgłoszenia będą oceniane przez komisję konkursową, a dziesięć najlepszych prac weźmie udział w dodatkowym głosowaniu internautów.

Wybrani finaliści poznają wyniki konkursu podczas uroczystej gali finałowej. Zwycięzca otrzyma od PGE 7 000 zł, natomiast zdobywcy II i III miejsca odpowiednio – 5 000 i 3 000 zł. Zdobywca nagrody dodatkowej, przyznawanej w głosowaniu internautów, otrzyma 2 000 zł.

Zgłoszenia konkursowe przejmowane będą do 30 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji na stronie konkursu: www.energiaprzyszlosci.com.pl

4.04.2016 r.

źródło: PGE, cire.pl

Wróć do poprzedniej strony