Konkurs „Ciekawi widzą więcej” czeka na zgłoszenia studenckich drużyn

10 tys. złotych oraz możliwość odbycia płatnych praktyk to nagrody dla studentów, którzy wygrają w ogólnopolskim konkursie „Ciekawi widzą więcej”. Konkurs organizuje Orange Polska w ramach VI edycji programu Twoja Perspektywa. Rejestracja zespołów potrwa do 28 maja 2015 r.

W konkursie mogą wziąć udział grupy studentów wszystkich kierunków studiów, pasjonatów nowych technologii, którzy swoją wiedzę potrafią przełożyć na biznes. Chętni do uczestnictwa w konkursie do 28 maja mogą zarejestrować się na stronie www.twojaperspektywa.pl.

W programie Twoja Perspektywa udział bierze 16 uczelni z całej Polski: Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Akademia Leona Koźmińskiego, Politechnika Śląska, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski oraz politechniki z: Gdańska, Krakowa, Lublina, Poznania, Warszawy, Wrocławia, Łodzi.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy – w pierwszej kolejności uczestnicy przygotują propozycję rozwiązania "case study" w oparciu o otrzymane od organizatorów dokładne wytyczne wraz z zadaniem pomocniczym. Czas na nadesłanie swoich rozwiązań drużyny mają do 31 maja 2015 r. Autorzy najciekawszego opisu sytuacji biznesowej zaprezentują swoje projekty w Miasteczku Orange podczas drugiego etapu konkursu. Finał konkursu odbędzie się w czerwcu podczas gali podsumowującej VI edycję programu Twoja Perspektywa.

Zwycięska drużyna otrzyma 10 tys. zł. na realizację swoich pasji oraz możliwość uczestnictwa w płatnych praktykach w wybranym dziale Orange Polska. Oferta płatnego programu rozwojowego w firmie oraz nagroda finansowa czeka również na zespoły, które zajmą kolejne pozycje. 6 tys. zł czeka na zdobywców II miejsca i 4 tys. zł miejsca III.

Program edukacyjny Twoja Perspektywa realizowany jest przez Orange Polska na 16 uczelniach w całej Polsce we współpracy z BFS Group oraz Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami.

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie www.twojaperspektywa.pl

11.05.2015 r.

Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl

Wróć do poprzedniej strony