Konkurs: Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

PGNiG ogłosiło konkurs dla młodych naukowców, doktorantów i studentów "Młodzi innowacyjni dla PGNiG". Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 30 czerwca 2015 r. Nagrodą jest realizacja własnego projektu przez PGNiG oraz kwota 15 000 złotych.

Historia Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) ściśle związana jest z wydobyciem ropy i gazu w Polsce i mimo, że spółka pod tą nazwą utworzona została w roku 1982, to jako swojego patrona może traktować Ignacego Łukasiewicza – człowieka, który otworzył pierwszą na świecie kopalnię ropy naftowej w Bóbrce k. Krosna AD 1854. Historia zobowiązuje. PGNiG dziś potrzebuje nowoczesnych, odważnych pomysłów, aby nadal mógł tworzyć historię.

"Młodzi innowacyjni dla PGNiG” to szansa dla Was – by swoje pomysły wcielić w czyn i dla nas – by wzbogacić działalność firmy. PGNiG oczekuje na innowacyjne projekty, pomysły, idee, które mogą przyczynić się do rozwoju Spółki.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest nadesłanie opisu projektu z obszaru działalności Grupy Kapitałowej PGNiG w szczególności:

  • poszukiwania i wydobycia węglowodorów,
  • dystrybucji paliw gazowych,
  • elektroenergetyki,
  • nowych zastosowań gazu ziemnego,
  • ochrony środowiska,
  • obsługi odbiorców i użytkowników gazu, w tym kwestii bezpieczeństwa

oraz  w zakresie popularyzacji marki PGNiG.

Konkurs  skierowany  jest  do  młodych  naukowców,  studentów  lub  doktorantów, studiujących  lub  zatrudnionych  na  terenie  Rzeczpospolitej  Polskiej  i  którzy  w  dniu  31.XII.2014  r.  nie ukończyli trzydziestu lat.

W Konkursie przewidziano następujące nagrody dla  uczestników:

  • za zajęcie I miejsca nagroda finansowa w wysokości 15 000 zł.
  • za zajęcie II miejsca nagroda finansowa w wysokości 10 000 zł.
  • za zajęcie III miejsca nagroda finansowa w wysokości 5 000 zł.

Laureat  pierwszej  nagrody    otrzyma  od  Organizatora  propozycję  realizacji  swojego  Projektu, do kwoty 100 000 złotych.

Wszyscy  uczestnicy,  których  projekty  przejdą  do etapu  finałowego  Konkursu  otrzymają  pamiątkowe  dyplomy.

Termin nadsyłania pomysłów mija 30.06.2015r., a wysyłać je należy na adres: konkursMIP@pgnig.pl zgodnie z zasadami zamieszczonymi w  Regulaminie konkursu.

Więcej informacji na stronie PGNiG.

29.04.2015 r.

źródło: PGNiG

 

Wróć do poprzedniej strony